Новини

На Львівщині провели військово-патріотичну гру

15 червня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося урочисте закриття ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За результатами змагань, переможцями цьогорічної гри став рій Рава-Руського професійного ліцею. Друге місце здобув рій м. Борислава, а третє – рій Миколаївського району.

«Ви всі є достойними представниками нашої української молоді. Незважаючи на спеку, Ви кожен день змагались і показували хороші результати. Я вважаю, що кожен із вас є переможцями, бо як співається у гімні української армії, – «хто борець, той здобуває світ». Бажаю Вам в надалі, не вертатися назад, не стояти, а йти вперед і боротися!», – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Загалом участь у грі взяло 360 учасників. Окрім учнів у кожному рої були також представники педагогічного персоналу, які супроводжували учасників та надавали методичну допомогу, а також майже 50 старшин, які відповідали за проведення гри.

У межах ІІ етапу «Джури – 2019» провели низку залікових змагань. Зокрема, «Перетягування линви», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», інтелектуальну гру-вікторину «Відун», «Пластун».

Також в межах заходу учасники спілкувалися із воїнами АТО та оглядали військову техніку.

Новини