Новини

На Львівщині триває фестиваль архітектури «Вежа»

29 червня в межах другого фестивалю української архітектури «Вежа» у Львові  відбулись  локації  присвячені Івану Левинському – українському архітектору, педагогу, підприємцю та громадському діячу.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації долучився до  навчального семінару «Місто і спадщина» організованого Львівською обласною організацією Національної Спілки Архітекторів України.

Сьогодні всі заходи поєднали тематично, оглядово та розважально. Учасникам семінару, які з’їхались з багатьох областей України та  із закордону, організатори представили цікаві документальні фільми про Івана Левинського у приміщенні Порохової вежі, провели екскурсії містом та познайомили з архітектурою митця і його учнів.

Не сумували і маленькі відвідувачі сьогоднішніх локацій, які прийшли з батьками на Еко-гаївку «Місто-сад Івана Левинського». Біля Ботанічного саду на подвір’ї Лісотехнічного університету дітей розважали зарисовками рослинного світу Львова початку XX століття, майстер-класами з акварелі та долучали до виготовлення  ксилографічних гравюр.

Новини