Новини

Музей Грушевського покаже «Квітковий вернісаж»

У середу, 10 липня, у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського відкриють виставку живопису Романа Патика «Квітковий вернісаж». Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

На експозиції представлять приблизно два десятка робіт художника, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Початок о 16:00 год.

Довідково

Роман Патик народився 22 серпня 1955 року у м. Львові. Закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва ( Академія мистецтв). Митець має уже понад 40 років професійної діяльності в галузі, живопису, скульптури, монументального мистецтва та дизайну. Автор багатьох живописних творів, розписів, мозаїк, скульптур, рельєфних композицій з бетону та дизайну численних інтер’єрів, музейних експозицій.

Серед яких:

– Св. Петро та Св. Павло, рельєфи (бетон, 7,4м х 2,4м) на фасаді церкви в с. Зимна вода, Львівська область;

– Пам’ятний знак залізничникам полеглим за волю і незалежність України. Встановлений на Приміському вокзалі м. Львів;

– Меморіальна дошка герою України Г. Кирпі (1,7м х0,95м), встановлена на фасаді управління Львівської залізниці;

– Пам’ятна таблиця в честь прибуття першого потягу до Львова (1,5м х 1м) встановлена на фасаді першого перону Головного Львівського вокзалу;

– Панорама експозиції Музею історії Львівської залізниці .

Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок. Твори Романа Патика знаходяться в приватних колекціях України та за кордоном. Живе та працює у Львові, завідувач Музею історії Львівської залізниці.

Новини