Новини

На Бущині відбувся фестиваль «За двором»

Четвертий рік поспіль у селі Задвір’я ініціативні мешканці села за сприяння місцевої, районної та обласної влади провели благодійний фестиваль військово-патріотичної, народної та сучасної пісні «За Двором».

Фест щороку стає все більш потужнішим та вражає розмаїттям різножанрових артистів: співаків, танцювальних, вокальних, вокально-хореографічних колективів, дуетів, солістів-інструменталістів, повідомляє vbusk.com.

Родзинками цьогоріч стали виступи Народного артиста України Івана Поповича, Івано-Франківського рок-гурту сучасної української пісні “Цвіт кульбаби”, DJ FATAN & Roman Khort, Володимира Пителя, гурту “Львівський комфорт”, гаражних інтелігентів Lvivdanceclub.

Також присутні мали змогу отримати насолоду від виступів колективів і окремих виконавців з Бущини та інших районів Львівщини. Тут діяли локації зі смачною українською кухнею, стрільба з гармат, різноманітні розваги для дітей.

Привітали учасників фесту від керівництва району під час його офіційного відкриття перший заступник голови РДА Олег Ільків та заступник голови районної ради Роман Фурда.

Зазначимо, що І фестиваль “за двором” відбувся 22 жовтня 2016 року. Благодійні кошти, зібрані під час його проведення, були використані для розвитку села.

Новини