Новини

У Новояворівську завершилася «Молода Галичина»

У п’ятницю, 12 липня, у місті Новояворіськ на відкритій фестивальній сцені відбулась святкова церемонія нагородження та заключний гала-концерт за участі переможців фестивалю “Молода Галичина-2019”.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Присутніх привітав заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

“Фестиваль “Молода Галичина” – один із найстаріших в Україні. Молодість – вона не в думках, не за віком, а в душі та у серці. Тому зичу вам, щоб молодість була вічною. Ця сцена і місто дало старт у життя багатьом відомим людям. Я впевнений, що саме Галичина, Львівщина, Новояворівськ є тими місцями, де є осередок талановитої молоді, людей. І коли до наших талантів приїжджають такі ж здібні представники інших країн – це єднає культурні коди і країни. Я бажаю нам усім єдності та справжнього українського, галицького моноліту”, – наголосив Роман Филипів.

Зазначимо, що участь у фестивалі взяли молоді артисти з усіх регіонів України та 15 країн світу.

Нагадаємо, що конкурсні змагання відбувалися впродовж чотирьох днів , між ними – творчі вечори, зустрічі з композиторами, продюсерами, майстер-класи педагогів, неформальні вечірки, екскурсійні програми тощо.

Довідково:

Міжнародний фестиваль сучасної української пісні “Молода Галичина” – один з найстарших в Україні фестиваль-конкурс, який щорічно відбувається у місті Новояворівськ, Львівської області з 7 по 12 липня.

Це професійна площадка для демонстрації вокальної майстерності перед професійним міжнародним журі, що обирає володаря Гран-Прі та лауреатів у різних музичних жанрах та вікових категоріях. Зазвичай, у конкурсній програмі бере участь близько 100-та молодих співаків з різних країн світу віком від 10-ти до 25-ти років.

Унікальність фестивалю в тому, що в конкурсному відборі усі учасники виконують 1-ну обов’язкову пісню українською мовою, незалежно від країни, яку вони представляють. Ця особливість є водночас і філософією фестивалю, що орієнтована утверджувати статус української мови та національної культури, популяризувати сучасну українську пісню та самобутнє українське мистецтво в різних державах світу, а разом з тим, сприяти взаємозбагаченню національних культур інших народів, вивчати сучасне естрадне пісенне мистецтво світу, здійснювати культурні обміни та примножувати позитивний імідж українського естрадного молодіжного мистецтва.

Новини