Новини

У Славському відбувся гірський веломарафон

Упродовж 20-21 липня на Львівщині відбувся Slavsko Trophy MTB Marathon 2019, повідомляє прес-служба Львівської ОДА..

Гірський веломарафон у смт. Славсько, який зібрав поціновувачів велокультури, організували з метою пропаганди активного туризму, здорового способу життя та розвиток велосипедного спорту в Україні.

«Такі заходи сприяють популяризації Львівщини як напряму для здорового, активного відпочинку та спортивного туризму. Сьогодні ми у партнерстві із Славською селищною радою реалізовуємо трирічний проект в межах секторальної підтримки ЄС «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині». Відтак, створена в межах проекту інфраструктура для веломандрівників – велотраса для маунтбайкінгу та велодоріжка зі Славська до Волосянки, яка вже сьогодні шукає своїх майбутніх гостей. Додаткових переваг також додає зручна логістика як залізницею, так і автошляхами», – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

Цього року участь у гірських змаганнях Slavsko Trophy MTB Marathon взяли сто учасників з  різних міст України, а також Молдови та Білорусі.

У межах події організатори влаштували велозаїзд центральними вулицями селища, у якому взяли участь близько ста туристів та гостей міста, показові виступи з велотріалу, а також міжнародний дитячий фестиваль «Slavsko – Fest». Музичними гостями велофестивалю стали рок-гурти Cardiomachine та JackO’Lenter.

Щорічно організаторами заходу є Славська селищна рада за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Новини