Фотоекскурсії

Як у Радехові встановлювали «вареничний» рекорд

У районному центрі Радехів на Львівщині протягом двох днів гуляла «Куховарня RadoFest», яку її організатори позиціонують як найсмачніший фестиваль Західної України. Смаколиків на святі було й справді багато, а головними з них стала страва року – вареники від радехівських куховарок у межах локації «Гонорові господині».

У волонтерській зоні організували торгівлю їжею, прикрасами в патріотичному стилі, а вилучені кошти в повному обсязі планують використати на підтримку захисників України.

Також презентували локацію  «Вишиванкова країна», у межах якої відбувся показ унікальних автентичних вишиванок Радехівщини.

Протягом двох днів гостей фестивалю тішили своїми виступами аматорські колективи Радехівщини та відомі українські естрадні гурти.

А головною родзинкою свята стало встановлення нового рекорду України, теж пов’язаного з «вареничною» темою. Представники Національного реєстру рекордів України і члени експертної комісії, серед яких особливий апетит проявив головав Львівської обласної ради Олександр Ганущин, зафіксували вареники, зроблені з 50 різними начинками – удвічі більше попереднього рекорду. Диплом про це унікальне досягнення було вручено організаторці фестивалю Юлії Кулич.

Фотоекскурсії