Новини

На Старосамбірщині відбувся велозаїзд на гору Діл

Днями в Регіональному ландшафтному парку «Верхньодністровські Бескиди» на Старосамбірщині відбувся велозаїзд на гору Діл висотою 907 метрів над рівнем моря, протяжністю 3 км. Час підйому – 1 год 11 хв.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначають організатори, новачкам варто знати, що існує декілька стилів та різновидів велотуризму. Початківцям найкраще обрати цивілізований туризм – це звичайна велосипедна прогулянка на свіжому повітрі. Для більш досвічених –  експедиційний велотуризм, який вигаданий та втілений на практиці людьми для яких першочергові цілі – подолати перешкоди. Спортивний – для досягнення та встановлення рекордів, зимовий – захоплення екстремалів.

Окрім стилів, є ще різновиди велотуризму: одноденний, похід вихідного дня, багатоденний велопохід. Звичайно, до підготовки будь-якого з цих видів потрібно підходити відповідально, а це фізична і моральна готовність велосипедиста, технічне обслуговування велосипеда та спорядження для походу.

Для організації веломандрівки мальовничими куточками гірської Львівщини, зокрема Верхньодністровськими Бескидами Українських Карпат, можна звернутися у адміністрацію РЛП «Верхньодністровські Бескиди» до п. Наталі за номером 0982856238.

Новини