Анонси подій

20-21 квітня. Фестиваль локальних продуктів «Повен Стіл»

Фестиваль локальних продуктів «Повен Стіл» відбудеться уже вдруге на території найбільшого в Західній Україні сільськогосподарського оптового ринку «Шувар» (загальна площа складає 20 Га), що розташований у місті Львові по вул. Хуторівка 4Б. Фестиваль триватиме два дні 20-21 квітня 2018 р.

Фестиваль має на меті об’єднати виробників локальних (місцевих) продуктів, які динамічно розвивають свій власний бренд. Фестиваль на одній території збере українських виробників локальних продуктів, що реалізують якісні натуральні продукти. В асортименті – фермерські сири та молочні продукти; домашні ковбаси, паштети, копченості; риба, молюски та раки; хліб і випічка; різноманітні соуси, конфітюри та джеми; шоколад, мед, десерти і солодощі, вина, наливки, настоянки та ін. а ще – цікавий посуд. Середня відвідуваність ринку у цей період – 5 тис. автомобілів. за добу. Відвідувачами ринку є мешканці Львова та Львівської області, а також професійні клієнти в т.ч. готелів, ресторанів, кафе, розважальних комплексів, роздрібних ринків, МАФів Львова та Львівської області.

Як пройшов перший Фестиваль дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=M_vAB9wx0nk&t=57s

Якщо Ви виробник українського продукту, тоді гайда до нас, вам заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/rX4SvazjFt2Ql8CC2

В разі виникнення питань, телефонуйте: Ольга Саніна 067 369 90 99.

Анонси подій