Новини

На Львівщині розпочався Форум медичного туризму

Сьогодні, 6 серпня, стартував Форум медичного туризму на Львівщині, який триватиме три дні. Форум розпочався з ознайомчих візитів в лікувально-оздоровчі заклади м. Львова, після чого на учасників чекає ознайомчий тур в м. Моршин та Трускавець.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Програмою Форуму  передбачено також проведення Міжнародної конференції медичного туризму, курортів та рекреації, а також спілкування у форматі B2B.

Учасниками LvivRegionHealthcareTourismForum є професійні постачальники та баєри, які працюють у сфері медичного туризму. Цього року Львівщина приймає представників області з медичних центрів, спеціалізованих клінік, санаторіїв, SPA курортів і готелів, реабілітаційних центрів, медсервісних компаній та провайдерів медичного туризму з Саудівської Аравії, Бахрейну, Кувейту, Об’єднаних Арабських Еміратів, Азербайджану, Казахстану та Узбекистану.

Організаторами заходу є Львівська обласна державна адміністрація, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Українська Асоціація Медичного Туризму при підтримці GlobalHealthcareTravelCouncil.

Акредитація журналістів на Міжнародну конференцію медичного туризму, курортів та рекреації триватиме до 7 серпня 12:00 год за номером тел.: 0730887568, Христина Мелекесцева.

Новини