Новини

Арт-проект до Дня Незалежності пройде у Годовиці

До Дня Незалежності, 23 та 24 серпня, у Годовиці, біля костелу Усіх Святих, де творив Іоганн Георг Пінзель, що біля Львова відбудеться масштабний мистецький проект «Пінзель. Ukrainian Live у Годовиці.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

На вас чекають:

виставка картин “Натхненні Пінзелем”
мистецький лекторій
органний концерт
сушка фотографій
захід сонця біля озера під живу музику
арт-пікнік
показ мод
великий симфонічний концерт української музики!

Це вибухова суміш яскравої української класики від спільноти музикантів та культурних менеджерів, яким не байдужа доля української культури. Мистецький проект «Пінзель. Ukrainian Live у Годовиці» створений, щоб звернути увагу та не проґавити останній шанс врятувати храм, де творив Йоган Георг Пінзель, відомий скульптор, чиїми шедеврами захоплювалася Європа.

У маленькому селі Годовиця, що під Львовом, Пінзель створив один із своїх центральних творів – вівтар у храмі XVIII століття. Нині будівля в аварійному стані.

Мистецький проект “Пінзель. Ukrainian Live у Годовиці” пропонує усім охочим зареєструватися на безкоштовний трансфер у село Годовиця, що під Львовом.

Автобуси курсуватимуть 24 серпня з 13:30 до 14:00 від Львівського будинку органної та камерної музики (Бандери, 8) у Годовицю (Храм Всіх Святих) та назад з 22:00 до 23:00.

 

Новини