Новини

В Буську відбувся фестиваль короваїв

28 смачних короваїв, а саме стільки років виповнилося українській незалежності, презентували з літньої сцени Буського парку ім.Івана Франка у неділю, 25 серпня, місцеві ради Буського району.

Кожен з витворів вражав своє неповторністю, був виготовлений та спечений вмілими майстринями, які, без сумніву, є в кожній територіальній громаді. Тут же, біля сцени, короваї розрізали на шматки та роздавали усім охочим, повідомляє vbusk.com.

Презентації перепліталися номерами художньої самодіяльності: народними та патріотичними піснями, запальними танцями, привітаннями.

З Днем незалежності України та Святом короваїв привітали усіх бужан: голова районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Олег Ільків, Буський міський голова Ростислав Сліпець. А ще керівники вручили відзнаку та посвідчення “Почесний громадянин Буського району” родині науковця, фахівця з побудови космічних систем, олещанина Маркіяна Сумика (звання науковцю присвоєно посмертно), та виконали приємну місію – вручили дитині-сироті Оксані Клименко документи на власну квартиру в Буську, яка була придбана 19-річній дівчині за районні та обласні кошти.

Благословив новий фестиваль та освятив короваї настоятель храму Св.Апостолів Петра і Павла, отець-декан Петро Салабай.

Чудова літня пора, гарний настрій зібрали цієї неділі у парку біля двох тисяч бущан, які веселилися, гарно проводили час, отримали неймовірні позитивні враження від свята.

 

Новини