Новини

У Пустомитах пройде фестиваль «Кольорове місто»

Кожного року у місті Пустомити відбуватиметься фестиваль, головним атрибутом якого буде колір. Перший фестиваль буде світло-коричневого кольору, а темою буде історія міста. Кожного року колір та тема змінюватимуться. Власне першого року, планується театралізовано показати історію Пустомит. На фестиваль будуть запрошені й інші сусідні міста та села, щоб теж поділитися своїми історіями.

Проце повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Фестиваль триватиме два дні та відбуватиметься в міському парку, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва ХІХ ст. та входить до державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Загальною метою цього проекту, є успішний запуск першого та проведення усіх наступних фестивалів, що покаже та популяризує  місто не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Фестиваль повинен помогти пізнати історію власного міста і краю, розкрити таланти молоді та задати тон усіх наступних тем фестивалю.

Унікальність проекту в тому, що цей фестиваль буде дуже різним кожного року, але водночас, збереже свою ідентичність та оригінальний задум. Він проходитиме у формі великої вистави; на великому екрані відбуватиметься трансляція кожної з міні-вистав; також залучатиметься лазер-шоу, щоб можна було прикрасити саму подію.

Окрім всього, заплановано зробити фестиваль еко-френдлі для усіх груп населення, зокрема до організації залучатимуть людей з інвалідністю.

Новини