Новини

Для дітей-сиріт організували родинний фестиваль

У Нострілищанській громаді, що на Львівщині, 31 серпня, відбувся фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна громада та країна».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Основною метою фестивалю було наголосити на важливості розвитку сімейних цінностей, а також підтримати сім’ї, які проживають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та пропагувати сімейні форми влаштування дітей, об’єднавши державні інституції, бізнес, пресу та церкви навколо теми сім’ї.

У концертній програмі взяли участь львівський гурт “МалДіви”, заслужені артисти України Павло Доскоч та Андрій Заліско, аматорські колективи Новострілищанської ОТГ “Стрільчиці” та Тростянецької ОТГ “Калинове намисто”, солісти Христина Шельвах, Юлія Кибало, Вікторія Масна, Ольга Борачок,  дитячі танцювальні колективи Палацу культури Новострілищанської ОТГ.

Учасниками фестивалю стали діти, які проживають у складних життєвих обставинах та діти, які виховуються в сім’ях опікунів та дитячих будинках. Учасники цікаво та весело відпочивали, захоплено долучалися до майстер-класів, танцювали та веселились. Усіх дітей частували  українськими стравами та смачним кулішем.

«Фестиваль сім`ї подарував відвідувачам гарні враження та настрій, програма фестивалю була насиченою та цікавою для дорослих і дітей. У Новострілищанській громаді відбулось прекрасне радісне свято.  Сім’я – це найцінніше, що має людина. Турбота про дітей – це турбота про майбутнє нашої країни. Якщо діти щасливі – значить старання дорослих були не марними» – зазначила начальник Служби у справах дітей Новострілищанської селищної ради Олена Став’яж.

Також у  приміщенні Новострілищанського ліцею ім. Миколи Лебедя, з нагоди святкування Року родини, відбувся Міжобласний шаховий турнір,  переможцями якого стали Селядим Вадим (І місце) – Рогатинська ДЮСШ, Кобрій Андрій (ІІ місце) – смт. Гніздичів, Лисий Петро (ІІІ місце) – місто Рогатин, наймолодшим учасником стала Любов Олексин, найстаршим – Орест Турчин з смт. Нові Стрілища.

Окрім цього, на гостей чекали ігрові та розважальні зони, атракціони, майстер-класи, фейс арт, фотозона, дитячі подарунки, аніматори, шоу велетнів, інформаційний майданчик “Лікар для кожної родини” та різні види активностей.

Варто зазначити, що захід організувала Новострілищанська об`єднана територіальна громада, за підтримки благодійників.

Новини