Новини

У Львові розпочалися «Дні Китаю»

Сьогодні, 9 вересня, у Львові відбулась церемонія відкриття Дня Китаю за участю Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Ду Вея.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

В межах візиту Ду Вей також відвідав культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхуа» та зустрівся з  головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним та головою ОДА Маркіяном Мальським.

Сторони обговорили питання налагодження міжрегіонального співробітництва з китайськими провінціями, можливості відкриття прямого авіасполучення між Львовом і китайськими містами, а також залучення китайських інвестицій в наш регіон.

«Авіасполучення між Китаєм та Львівщиною посилить наш туристичний потенціал. Для цього у нас є усі можливості. Окрім того, чимало львівських вищих навчальних закладів, в тому числі й військові, могли б приймати студентів з Китаю», – зауважив Олександр  Ганущин.

В свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні відзначив високий освітній та туристичний потенціал Львівщини, хорошу якість сільськогосподарської продукції, вигідне географічне положення та велику кількість висококваліфікованих кадрів.

», візьме участь в церемонії відкриття «Днів Китаю» у Палаці Потоцьких та відкритті бізнес-форуму.

 

Новини