Новини

На Стрийщині відбувся патріотичний велопробіг

З нагоди Дня фізичної культури та спорту, в межах відзначення Року Степана Бандери на Стрийщині відбувся патріотичний велопробіг «Від Бандери до Бандери».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Велопробіг стартував біля пам’ятника Степану Бандері в м.Стрий, а фінішною його локацією була музей-садиба Степана Бандери в селі Воля Задеревацька.

Понад 50 велосипедистів, серед яких  керівники районної влади, установ та організацій, представники духовенства, громадських організацій, молодь, вихованці спортивних та загальноосвітніх шкіл району, ветерани спорту і прихильники здорового способу життя вирушили по заздалегідь визначеному маршруту, віддаючи шану Степану Бандері, а також новітнім Героям України.

Учасники велопробігу зупинялися на Алеї пам’яті Небесної Сотні, що поблизу села Фалиш, а також у Cквері пам’яті Тараса Бруса у Бані Лисовицькій,  де молитвою вшанували Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО (ООС).

Завершився маршрут у селі Воля Задеревацька, де велосипедисти взяли участь у відкритті нового спортивного майданчика з тренажерним обладнанням та вшанували Голову Проводу ОУН Степана Бандеру у музею-садибі, де кожен також міг оглянути експонати музею. Закінчився велопробіг смачним козацьким кулішем.

Слід зазначити, що захід відбувся за сприяння сектору молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації.

Новини