Новини

На Львівщині відзначають Всесвітній день туризму

Сьогодні, 26 вересня, у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відьули урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму.

Участь у заходах узяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Туризм – це драйвер економічних  перетворень на Львівщині. Наш край прекрасний, тому бажаю тим, хто займається туризмом – креативних ідей, а тим, хто подорожує Львівщиною – незабутніх вражень», – зазначив під час виступу Олександр Ганущин.

Опісля Олександр Ганущинз нагоди Дня туризму вручив Грамоти та Подяки Львівської обласної ради.

Як відомо, в межах святкування Всесвітнього дня туризму для гостей та мешканців Львівщині підготували музичний перформанс, екскурсії на різні локації, театралізовані заходи, презентації туристичних гуртків тощо.

Центральною подією святкування стане відкриття велотраси на горі Погар у смт. Славське. Проєкт реалізують в межах секторальної підтримки «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині».

Окрім того, на Яворівщині відбудеться Молодіжний фестиваль туристичної пісні «Бабине літо – 2019». У Домажирі пластуни Львівського Осередку Пласту поділяться з відвідувачами практичними вмілостями “Життя в природі”, а у Жовкві для школярів підготують День позашкілля.

Новини