Новини

На Сколівщині організували Туристичний форум

Сьогодні, 27 вересня, на гірськолижному комплексі «Плай» відбувся Туристичний форум Сколівщини з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

З вітальним словом до багаточисельної аудиторї учасників Туристичного форуму Львівщини звернулася начальник управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталя Табака.

«Дуже рада, що День туризму в мене розпочинається зі Сколіщини, українських Карпат. Туризм – радість в чистому виді, це вигода у всіх напрямках. Індустрія туризму безпосередньо впливає та сприяє розвитку економіки від найменшої адміністративної одиниці і до економіки країни загалом. Туризм стимулює розвиток елементів інфраструктури – готелів, ресторанів, підприємств торгівлі і є одним із головних джерел надходжень до держбюджету», – зазначила Наталя Табака.

У межах форуму обговорили перспективи розвитку туристичної галузі Сколівщини, порушили питання бальнеології, wellness та курортів, розглянули можливості бізнес-ідей у сфері зеленого туризму, а також прикладні аспекти впровадження комунікаційної політики туристичного регіону.

На Туристичному форумі команда Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. презентувала «ПрофіГід» «ПрофіКемпу 2018» в категоріях: «Туристичний маршрут», «Гід-екскурсовод», «PR-кампанія ПрофіКемпу 2018», «Оригінальна сувенірна продукція».

Учасниками заходу стали представники влади, фахівці у сфері туризму,  власники  зелених садиб, підприємці, представники громадськості та ЗМІ.

Новини