Новини

«Львівська Сотка» зібрала понад 800 велосипедистів

Цієї суботи, 28 вересня, відбувся щорічний веломарафон з серед аматорів «Львівська сотка. Осінь». У ньому взяли участь понад 800 учасників з усієї України, які долали дистанцію мальовничими дорогами Львівської області, зокрема Пустомитівським та Перемишлянським районами.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

“Тішить, що щороку, а тепер вже й двічі на рік “Львівська сотка” збирає аматорів велоспорту не тільки з нашої області, а й з різних куточків України. З кожним роком географія велосипедистів розширюється, а результати покращуються. А це свідчить про розвиток велоспорту в Україні”, – зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, який також брав участь у марафоні.

Стартували велосипедисти на площі Ринок у Львові, а фінішували в селі Жирівка Пустомитівського району. Загалом спортсмени здолали 100 кілометрів. Найшвидше серед чоловіків цю дистанцію вдалось здолати львів’янину Віктору Гузову з часом 2 години 07 хвилин 36 секунд, на 2 та 3 місцях – кияни Дмитро Воловод та Тарас Дубинець відповідно.

Серед жінок кращою стала одеситка Ольга Ящук з часом 2 години 18 хвилин 44 секунди, на 2 та 3 місцях – львів’янки Наталя Тарнавчук-Чугуєвець та Катерина Бандрівська.

Новини