Новини

У «спальному» мікрорайоні Львова провели фестиваль

29 вересня,  у Львові на стадіоні за адресою  вул. Аврама Лінкольна, 23 відбувся фестиваль Topolna Party, який покликаний згуртувати мешканців мікрорайону «Топольна».

За останні декілька місяців у Львові відбувалося багато подій у різних мікрорайонах міста, от і цих вихідних подібний захід відбувся і в мікрорайоні «Топольна». Ідея та організація свята належить громаді мікрорайону.  Мета заходу – культурними  та мистецькими акціями об’єднати мешканців мікрорайону, повідомляє Вежа.

«Ідея свята у нас зародилась вже давно, ми шукали креативну команду яка б допомогла це все реалізувати. Це свято має створити для мешканців нову традицію. Ми трохи відрізняємось від фестивалів та концертів що вже проходять у місті, і намагаємось створити новий формат свята», – повідомила  Олена Халілова, громадська активістка та одна з організаторів заходу.

Вона також додала, що саме на такому заході мешканці мікрорайону можуть зустрітись, провести гарно час з дітьми, послухати українські пісні. Це добросусідське свято, яке гуртує сусідів та мешканців цього мікрорайону.

Організатори мають на меті, аби свято було щорічним та мало різні інтерпретації. Звісно ж, що без спонсорів свято навряд чи вдалося. Цьогоріч в організації Topolna Party допомогли девелоперська компанія Lev Development та будівельна компанія РІЕЛ.  «У нас є багато спонсорів, які і допомогли організувати його, це як великі забудовники, так і підприємці мікрораойну», – зауважує Олена Халілова.

Валерій Веремчук, депутат Львівської міської ради 7-го скликання, повідомив, що подібні заходи вони також організовували на Рясному.  «Є таланти, є потреба, щоб громада виходила з квартир і спілкувалась, потрібно лиш допомогти знайти соціально-свідомих підприємців, які зможуть сформувати бюджет свята, щоб покрити усі витрати. Я якраз і допомагав знайти колег, які б могли допомогти», – зазначив депутат.

Він також наголосив на тому, що саме завдяки таким святам сусіди налагоджують спілкування між собою, і в майбутньому це народить нові ідеї аби покращити проживання в цьому мікрорайоні.

Додамо, що під час Topolna Party мешканці могли подивитись виступи танцювальних, вокальних та театральних студій, переглянути фільми, відвідати майстер-класи. А головною родзинкою свята став політ на повітряній кулі.

На карті:

Новини