Новини

Облрада відзначила учителів ліцею імені Героїв Крут

Сьогодні, 4 жовтня, у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Привітати учителів цього навчального закладу завітав перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

«Від імені Львівської обласної ради вітаю педагогічний колектив Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут із прийдешнім Днем працівників освіти.

Наголошу, що ліцей зараз динамічно розвивається і впевнено стає найкращим в Україні. Тому його вихованці мають пишатися, що навчаються саме тут.

Упевнений, що викладацький склад у стінах цього військового навчального закладу виховує справжніх патріотів і захисників нашої держави.

Отож, бажаю педагогам і ліцеїстам нових здобутків!», – сказав Богдан Гагалюк.

Опісля за вагомий особистий внесок у підготовку майбутніх професіоналів сфери безпеки і оборони, сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівника освіти Богдан Гагалюк відзначив грамотою Львівської обласної ради:

– Хому Ірину Юріївну – учителя фізики Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Окрім того, відзначено нагородами Львівської обласної ради «Подяка обласної ради»:

– Лопушняк Олену Миколаївну – учителя історії Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут;

– Бенюк Галину Михайлівну – учителя географії Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут;

– Микиту Богдану Богданівну – учителя української мови і літератури Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Також відзначено цінним подарунком:

– Кузик Галину Степанівну – учителя математики Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Новини