Новини

Учасники «Сурм звитяги» виступлять перед військовими

Традиційно учасники яворівського районного відбіркового етапу Загальноукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Сурми звитяги» виступлять перед військовими – концерти юних талантів з Яворівського району відбудуться у Гвардійському містечку 184-ого навчального центру. Також учасники фестивалю виступлять перед військовими 24-й бригади, яка дислокується у Яворові. Про це розповів методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА Богдан Станько. Зокрема концерт відбудеться до дня українськї армії 6 грудня.

Про це інформує прес-служба ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «СУРМИ ЗВИТЯГИ»

Також в районі відбудеться підсумковий концерт фіналістів районного відбіркового етапу конкурсу патріотичної пісні «Сурми звитяги». Щодо самого районного відбіркового етапу, то він цього року відбудеться 17 жовтня у Новояворівській середній школі N3. За словами Богдана Станька саме ця школа зараз має кращий актовий зал з хорошою апаратурою, яка дозволяє проводити конкурс на високому рівні.

А тим часом в районі вже завершили окружний етап відбору «Сурм звитяги» — у ньому взяли участь практично всі школи району, а виступи учасників відбувались в містах Новояворівську та Яворові а також у селищах Івано-Франкове, Краківець, Немирів. Богдан Станько пояснив, що це пов’язано з великою площею району, тож для проведення такого масштабного заходу його ділять на 5 зон, кожна з яких, окрім центрального міста чи селища об’єднує школи розташовані у прилеглих селах.

Богдан Станько розповів, що «Сурми звитяги» сприяють розвитку різноманітних мистецьких дитячих студій у районі, адже батьки, які бачать реальні успіхи своєї дитини готові більше вкладати у творчий розвиток своєї дитини.

Цього року Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги» відзначає свій ювілей – 20 років. Фестиваль розпочинається з конкурсів, які відбуваються на рівні шкіл та позашкільних закладів. У рамках фестивалю відбувається ряд конкурсів, зокрема на найкращу живописну композицію, графічну композицію, листівку, декоративно-тематичну композицію; конкурс на найкращу героїко-патріотичну хореографічну композицію; конкурс авторської пісні; художнє читання; літературно-музичні композиції.

Додаткова інформація про Фестиваль: 050-674-15-09 або syrcov@ukr.net

Новини