Новини

Львівська музична школа-інтернат святкує 80-річчя

Керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов сьогодні, 14 жовтня, з нагоди 80-річчя з дня заснування привітав Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

«Вітаю колектив Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. Соломії Крушельницької із 80-річчям створення навчального закладу! Ваш невеликий колектив робить добру велику справу – виховує молоде покоління творчої молоді. Від імені Львівської обласної ради дякую за роботу і вітаю Вас з ювілеєм!», – сказав Валентин Харлов.

Крім того, за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток музичної освіти та з нагоди 80-річчя з дня заснування Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької Валентин Харлов відзначив грамотами Львівської обласної ради:

-Кравець Ольгу Василівну – заступника директора з загальноосвітнього циклу;

-Цап Оксану Василівну – завідувача відділу скрипки;

-Квик Надію Ярославівну – завідувача струнно-смичкового відділу.

Також відзначено нагородами Львівської обласної ради “Подяка обласної ради”:

-Телюк Ольгу Романівну – економіста І категорії;

-Галай Ірину Миколаївну – викладача відділу загального фортепіано.

А цінними подарунками нагороджено:

-Мельничука Юрія Євгеновича – заступника директора з музичного циклу;

-Гаврушко Марту Степанівну – викладача відділу спеціального фортепіано.

Довідково:

Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С. Крушельницької – навчальний заклад І-ІІІ ступенів, в якому учні з 1 по 11-й класи отримують спеціалізовану музичну та ґрунтовну середню освіту.

Школа була заснована у 1939 р. при музичному інституті ім. М. Лисенка за ініціативою видатного українського композитора та піаніста Василя Барвінського. З 1944 р. вона діяла як середня музична школа-десятирічка, а в 1959 р. реорганізована у середню спеціалізовану музичну школу-інтернат. У 1963 р. школі присвоїли ім’я Соломії Крушельницької.

Новини