Новини

Український лоукостер з’єднає Львів з Прагою

Сьогодні, 17 жовтня, у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького відбулося урочисте відкриття прямих авіарейсів зі Львова до Києва, Харкова, Праги українським лоукостером  SkyUp.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

«Сьогодні гарний урочистий день, коли наш амбіційний національний авіаперевізник  SkyUp запускає нові рейси зі Львова. Компанія, яка зареєстрована зовсім недавно, у 2016 році, а уже виконує чимало польотів у різні країни світу. Понад мільйон цьогоріч пасажирів, перевезених SkyUp   – це вже серйозний показник. Щирі вітаю усіх, бажаю успіхів, процвітання, збільшення пасажиропотоку та здорової конкуренції», – зазначив під час вітального слова перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

Отож, зі Львова до Праги можна буде полетіти у четвер та неділю. Вартість квитків стартує від 1313 грн. Рейси виконуватимуть до 28 березня 2020 року.
Зі Львова до Харкова рейси виконуватимуть також щочетверга та неділі. Квитки коштують від 636 грн в один бік.
Цього ж дня можна буде полетіти до Києва. Рейси виконуватимуть по понеділках, вівторках, четвергах, п’ятницях та неділях. Вартість квитків стартує від 508 грн у одну сторону.

Новини