Новини

Як на Львівщині виконують програми в галузі культури

Сьогодні, 22 жовтня, на комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації розглянули звіт про стан виконання у січні-вересні 2019 року заходів обласних Програм,  які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Зокрема, Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018 – 2020 роки”, Програми “Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018 – 2020 роки”,  Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Львівській області , Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018 – 2020 роки, Програма розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018 – 2020 роки, а також питання щодо реалізації конкурсів міжрегіональних обмінів між закладами Львівської і Луганської областей.

Також члени комісії підтримали звернення виконавчого директора Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона Рута” М. Мельника щодо сприяння у підготовці та проведенні ХVІІ Всеукраїнського фестивалю “Червона Рута” у 2020 році.

Окрім того, було розглянуто та підтримано лист директора КП ЛОР з питань здійснення пошуку поховань учасників національно-визвольних змагань та жертв воєн, депортацій і політичних репресій “Доля” С. Шеремети щодо виділення 100 тис. грн для проведення пошукових досліджень ймовірних місць поховань січовиків Карпатської України в околицях м.Хуст, Закарпатської області та додатково виділити 250 тис. грн. для завершення робіт ексгумації жертв політичних репресій у м.Дрогобичі, на території колишньої тюрми НКВС.

Новини