Новини

У гірських районах Львівщини відкрили нові пункти відпочинку

У п’ятницю, 25 жовтня, відбулося відкриття та освячення рекреаційних пунктів відпочинку у Турківському ДЛГП «Галсільліс» –  по маршруту на г. Пікуй, на території лісового заказника місцевого значення «Верхнє», та у Сколівському районі у Славському ДЛГП «Галсільліс». Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Коментуючи подію, він наголосив, що розвиток мережі об’єктів природно-заповідного фонду та наявність пам’яток історії і культури додають території комунальних лісогосподарських підприємств Львівщини перспективності для розвитку рекреації та туризму, що має важливе значення для покращення соціально-економічної ситуації в регіоні, в тому числі через залучення грантових коштів міжнародних фондів на реалізацію екологічних проектів.

«З метою недопущення неконтрольованого та негативного впливу відпочиваючих на навколишнє природне середовище, зниження рівня забруднення та покращення екологічного стану території, у місцях з високим антропогенним навантаженням створюються рекреаційні зони відпочинку. Людям такі “оазиси” дуже подобаються. Ми робимо правильну справу!», – додав Юрій Гудима.

Варто зауважити, що у нових рекреаційних зонах створено спеціальні місця для вогнищ та сміття, встановлено наглядну агітацію з правилами поведінки у лісі, що сприятиме підвищенню рівня екологічної культури та свідомості жителів області.

За словами очільника ОКС ЛГП «Галсільліс» Володимира Мельника, при фінансуванні з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в межах заходу «Проведення робіт по створенню та облаштуванню рекреаційних зон спрямованих на збереження природних комплексів та об’єктів території ОКС ЛГП «Галсільліс», у 2019 році створено рекреаційні зони «Під Закладом» (Лісовий заказник місцевого значення «Під закладом», Миколаївське ДЛГП «Галсільліс», Миколаївське лісництво, квартал 7, виділ 5) та «Гаївка» (Дрогобицьке ДЛГП «Галсільліс», Дрогобицьке лісництво, квартал 34, виділ 55). Крім того, завершено роботи з облаштування рекреаційного пункту «Вислобоки» на території Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс» (Кам’янка-Бузьке ДЛГП «Галсільліс», Жовтанецьке лісництво, квартал 62, виділ 16).

«Також, окрім зон відпочинку, які ми сьогодні відриваємо, облаштовано рекреаційні пункти у Стрийському районі (Лісовий заказник місцевого значення «Моршинське узлісся», Стрийське ДЛГП «Галсільліс», Дідушицьке лісництво, квартал 15, вид. 1), Жовківському районі (Лісовий заказник місцевого значення «Підлипницький»Жовківське ДЛГП «Галсільліс», Рава-Руське лісництво, квартал 27, виділ 47)», – розповів Володимир Мельник.

Варто зауважити, що цьогоріч заплановано встановлення ще 6 рекреаційних пунктів: у Буському районі (2 пункти), Стрийському районі (1 пункт), Перемишлянському районі (1 пункт), Старосамбірському районі (1 пункт), Сокальському районі (1 пункт).

Новини