Новини

Етно-історичний фестиваль провели у Великих Мостах

3 листопада у нашому місті вперше відбувся унікальний історико-етнографічний фестиваль відтворення подій XVст. “Оборона Мостів”. Це феєричне дійство зібрало багато народу не тільки з нашого міста, не тільки з нашої громади, але й далеко із за межі району, а можливо і області.

Фестиваль відбувся на території спортивно-туристичного комплексу “Під Дубом”, повідомили Голосу Сокальщини у Великомостівській міській раді.

Розпочалося свято із відкриття території та урочистого відкриття свята. Згодом глядачі із захопленням спостерігали справжній лицарський турнір, ну і звичайно ж не обійшлось без “дам серця”.

В рамках фестивалю також до послуг гостей були: стрільба з лука та арбалету, участь у середньовічній танцях, мангали, дрова та кемпінговий інвентар, фотографування з учасниками фестивалю та лицарськими обладунками. А також гриль- закуски, кава, чай, морозиво, кондитерські вироби.

Родзинкою свята став нічний штурм міста, який дуже ефектно виглядав у темний час, навколо палали вогні, глядачі були у захопленні та мали змогу відчути дух того часу, щиро співпереживати з акторами та вітали їх оплесками.

 

Новини