Новини

На Львівщині проходить Форум Громадських рад

У понеділок, 4 листопада, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима взяв участь у  Форумі Громадських рад Львівщини.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Метою заходу є об’єднання представників громадських рад з різних районів області та налагодження тісної співпраці між ними.

«Громадська рада Львівщини є однією з найчисельніших в Україні. Це суспільно активні люди, які вболівають за наш край. Зараз в нашій країні триває багато реформ, законодавчих ініціатив у Верховній Раді, відтак думка громадських рад є дуже важлива в усіх цих процесах.  Тому бажаю сьогодні присутнім в залі – плідної комунікації з депутатським корпусом, облдержадміністрацією, радами області, бажаю також нових цікавих проектів задля розвитку Львівщини», – зауважив Юрій Гудима.

Зазначимо, що на території Львівської області функціонують 20 Громадських рад при районних державних адміністраціях.

Під час Форуму заплановано обговорення таких важливих тем: реалізація Стратегії розвитку Львівщини на період до 2017 року, презентація можливостей для інститутів громадянського суспільства, роль громадьких організацій у реалізації Стратегії розвитку гірських територій тощо.

Новини