Новини

«Сурми звитяги» видали пісенник повстанців

«Пісні українських повстанців»: Молодіжний співаник – під такою назвою вийшла у світ збірка пісень, які співає сучасна молодь. Тут подано твори не лише останніх років, але й найкращі зразки, повстанських, стрілецьких та українських народних пісень. До текстів більшості пісень подано акорди. Випуск пісенника «Пісні українських повстанців» реалізовано у рамках проекту «Дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»», що здійснюється за підтримки Міністерства молоді та спорту України в сфері відродження національно-патріотичного виховання.

Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

26 листопада у Львівській опері відбудеться нагородження лауреатів та дипломантів фестивалю «Сурми звитяги» та гала-концерт. Як і у попередні роки до участі у фестивалі зголосилось кілька тисяч учасників з майже усіх областей України.

Цього року Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги» відзначає свій ювілей – 20 років. Фестиваль розпочинається з конкурсів, які відбуваються на рівні шкіл та позашкільних закладів. У рамках фестивалю відбувається ряд конкурсів, зокрема на найкращу живописну композицію, графічну композицію, листівку, декоративно-тематичну композицію; конкурс на найкращу героїко-патріотичну хореографічну композицію; конкурс авторської пісні; художнє читання; літературно-музичні композиції.

Новини