Новини

Пам’ять Квітки Цісик у Львові вшанували концертом

У п’ятницю, 22 листопада, у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбувся концерт, присвячений пам’яті Квітки Цісик.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

“Сьогоднішній концерт – це можливість нагадати людям про велику співачку. Із кожною піснею Квітка Цісик оживає у наших серцях. Приємно сьогодні слухати чудових артистів й усвідомлювати, як багато людей докладаються до того, аби українська мова, українська пісня, українська культура була вшанована, відтворювалась і возвеличувалась. Хочемо, щоб ви творили і були визнаними саме в Україні”, – зазначив Іван Собко.

Співаків – учасників концерту, а також меценатів відзначили нагородами Львівської ОДА.

З концертною програмою виступили: Павло Табаков, Ольга Богомолець, Брія Блесінг, Вікторія Васалаті, Богдан Стельмах, Орест Цимбала, Володимир Кудовба, Ярина Білецька, Вікторія Сивоус, Богдан Цісінський, гурт «Van Bob», хореографічний ансамбль «Ранок».

Захід організували з метою розповсюдження української культури, безпосередньо, чим і займалася американська співачка українського походження Квітка Цісик, а також залучення небайдужих до проблеми раку молочної залози серед жінок і як наслідок – придбання з отриманих коштів пересувного мамографа для гірських районів Галичини.

Новини