Новини

Олександр Ганущин розповів про конкурс мікропроєктів

Сьогодні, 25 листопада, під час звіту голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зупинився на особливостях обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив (мікропроєктів), а також розповів про нову Програму підтримки співробітництва територіальних громад.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Як нагадав доповідач, Львівська обласна рада підтримує з обласної скарбнички реалізацію місцевих ініціатив від органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організацій та середовищ активних громадян. «Ініціатив, здатних об’єднати небайдужих вільних громадян, котрі готові шукати засоби втілити власні ідеї у життя», – зауважив Олександр Ганущин.

За його словами, облрада постійно намагається покращувати цей конкурс. «Тому на 2020 рік ми ввели два нових пріоритети: «Спорт» і «Безпека». Перший – це нове поле діяльності для тих, хто опікується спортом у громадах.

Щодо пріоритету «Безпека», то, в першу чергу, це нові шанси покращити умови роботи для небайдужих у підрозділах Національної поліції України та рятувальників з Державної служби надзвичайних ситуацій.

Усього ж маємо 8 пріоритетів: «Освіта», Охорона здоров’я», «Культура», «Спорт», «Безпека», «Вуличне освітлення», «Інші пріоритети», «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради».

Плануємо на 2020 рік передбачити для Конкурсу 140 млн грн з обласного бюджету», – розповів очільник облради.

Як відомо, цього року прийом заявок (виключно на онлайн-платформі) на 2020-й стартував 28 жовтня і триватиме до 18:00 год. 29 листопада 2019 року.

«Сподіваюся, що на 2020 рік ми матимемо не менше заявок, ніж на 2019-й, а це понад 2300. Тому закликаю ініціативні громади, громадські організації, органи влади, небайдужих меценатів – активно долучатися до Конкурсу проєктів місцевих ініціатив! Для цього у Вас є ще 4 дні», – підсумував Олександр Ганущин.

Окрім того, голова Львівської обласної ради розповів про нову «Програму підтримки співробітництва територіальних громад Львівської області на 2019 – 2020 роки».

«Ми продукуємо ідеї співпраці територіальних громад між собою. Відтак у межах цієї нової програми у 2019 році реалізується 10 проєктів, загальною вартістю – 12,35 млн грн. Фінансовий ресурс з обласного бюджету – 4,72 млн грн», – поінформував Олександр Ганущин.

До речі, 9 грудня – старт прийому заявок на Конкурс проєктів підтримки співробітництва територіальних громад на 2020 рік, який триватиме до 14 лютого 2020 року.

Нагадаємо, Львівська обласна рада 11 грудня 2018 року прийняла Програму підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області. Документ розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. №385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року» та Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року.

Новини