Новини

У Львові розпочався Міжнародний туристичний форум

У львівському аеропорту стартував туристичний форум «Перемагай з Левом!». На форум приїхало понад 200 учасників та 15 провідних експертів індустрії туризму та гостинності з Європи та України.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Упродовж двох днів Міжнародного туристичного форуму «Перемагай з Левом!» представники громади, бізнесу та влади, майбутні лідери індустрії обговорюватимуть, що потрібно зробити, аби створити актуальний туристичний продукт, як вибудовувати баланс інтересів, щоб отримувати економічні, соціальні, культурні переваги та формувати позитивний досвід.

Учасники Форуму матимуть нагоду дізнатися про найкращі практики Нідерландів, Австрії, Великобританії та інших країн Європи в туризмі та індустрії ділової гостинності. Також відбудеться Стратегічна зустріч, на якій обговорять виклики та можливості індустрії туризму та ділової гостинності в Україні, і буде визначено 5 успішних кроків для туризму України. А ще у програмі Форуму — унікальна дискусія про те, як бути успішним туристичним напрямком, створювати актуальні продукти і… вибудовувати баланс інтересів, щоб генерувати економічні, соціальні та культурні переваги та бути комфортним для мешканців, гостей міста та бізнесу.

Серед спікерів цьогорічного Форуму — топові фахівці сфери туризму та індустрії гостинності з Великобританії, Австрії, Голландії, Польщі, Бельгії, Греції та України. Зокрема, до Львова завітали: Роб Девідсон, керівник і власник консалтингової компанії MICE Knowledge, один із 50 найвпливовіших людей у конференц-індустрії Великобританії, Будевейн Бокдам, керівник проектів в Amsterdam & Partners, чий проект був визнаний одним із найкращих у світі у 2015 році, Роберт Пясковський, програмний директор Krakow Festival Office & ICE Kraków, директор Програми «Місто літератури ЮНЕСКО» в Кракові, уповноважений президента міста Кракова з питань культури, Крістіан Мучлехнер, директор Конференц-бюро Відня (1991−2019), один з провідних діячів міжнародної конференц-індустрії, та інші. Повний перелік спікерів за посиланням: https://congress.lviv.ua/#speakers

Новини