Новини

У Львові обговорили туристичну стратегію України

У львівському аеропорту триває туристичний форум «Перемагай з Левом!», на який приїхало понад 200 учасників та 15 провідних експертів галузі з Європи та України. Сьогодні в межах форуму відбулась стратегічна зустріч, на якій обговорили виклики та можливості індустрії туризму й ділової гостинності в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Учасників дискусії: — Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку; — Маркіян Мальський, голова Львівської обласної державної адміністрації; — Іван Ліптуга, президент Національної Туристичної Організації України; — Дмитро Нальотов, голова підкомітету з питань туризму та курортів комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики; — Крістіан Мучлехнер, президент Національного Конгрес-бюро Австрії до 2018 року, Виконавчий Директор Конференц-бюро Відня (з 1991 до 2019); — Кшиштоф Целюх, експерт в галузі конференц-індустрії, з 2008 до 2017 розвивав та очолював Конгрес-Бюро Польщі Національної Туристичної Організації Польщі (POT).

Серед питань дискусії — стратегія України в туризмі (пріоритети, інституційна спроможність, фінансування) та 5 швидких успішних кроків, які потрібно здійснити, щоб з’явитись на глобальній туристичній карті.

Мета дискусії — зрозуміти, що робити, щоб туризм в Україні був на вищому рівні, та що повинна зробити сама індустрія, щоб Україна змінила свій підхід до розвитку туризму в державі.

учасники дискусії дійшли до таких висновків: думати про якість туриста; думати про туризм із точки зору споживачів; адаптувати чужий досвід під свій ринок, втілювати його по-своєму; важливість розвивати відповідний маркетинг: загально національний та окремо регіональний; розвивати взаємодію між різними гілками влади; залучати молодь до цієї індустрії; впорядкувати хаос в законодавстві; проводити якісну статистику; скорочувати час добирання між українськими містами, щоб розвивати внутрішній туризм; починати все з емоцій, а далі — важка і клопітка праця; використовувати досвід Львова для розвитку туризм в інших міста України.

Нагадаємо, впродовж двох днів Міжнародного туристичного форуму «Перемагай з Левом!» представники громади, бізнесу та влади, майбутні лідери індустрії обговорюють, що потрібно зробити, аби створити актуальний туристичний продукт, як вибудовувати баланс інтересів, щоб отримувати економічні, соціальні, культурні переваги та формувати позитивний досвід.

Серед спікерів цьогорічного Форуму — топові фахівці сфери туризму та індустрії гостинності з Великобританії, Австрії, Голландії, Польщі, Бельгії, Греції та України. Зокрема, до Львова завітали: Роб Девідсон, керівник і власник консалтингової компанії MICE Knowledge, один із 50 найвпливовіших людей у конференц-індустрії Великобританії, Будевейн Бокдам, керівник проектів в Amsterdam & Partners, чий проект був визнаний одним із найкращих у світі у 2015 році, Роберт Пясковський, програмний директор Krakow Festival Office & ICE Kraków, директор Програми «Місто літератури ЮНЕСКО» в Кракові, уповноважений президента міста Кракова з питань культури, Крістіан Мучлехнер, директор Конференц-бюро Відня (1991−2019), один з провідних діячів міжнародної конференц-індустрії, та інші. Повний перелік спікерів — за посиланням: https://congress.lviv.ua/#speakers.

 

Новини