Новини

Власників зелених садиб запрошують на турфорум

11-12 грудня власників зелених садиб та готелів запрошують на туристичний бізнес-форум «Як розвиватись та заробляти малому бізнесу в Карпатах?», який відбудеться у смт Славсько. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У межах форуму визначать поняття «сучасний турист» та з’ясують, які у нього запити.

Окрім того, обговорять, як правильно налагодити співпрацю із туристичними операторами і вийти на англомовний туристичний ринок, а також порушать питання підбору, навчання і мотивації персоналу, налагодження бізнес-процесів.

Серед спікерів форуму – експерти із багаторічним досвідом роботи у туристичній сфері: засновник та генеральний директор компанії “Карпати.інфо” та туристичного оператора “Karpaty.travel” Ганна Сидоренко, голова комісії туризму та курортів у Львівській області в Громадській раді при Львівській ОДА Оксана Черепанич, засновник рекрутингової агенції Red Berry та HR-директор курортного готелю “ТАОР-Карпати” Ольга Добровольська, заступник директора ТзОВ “Карпати.інфо”, директор з розвитку школи іноземних мов “KISchool” Ірина Женчур.

Для участі у форумі необхідна попередня реєстрація .

Подача заявок на участь триває до 6 грудня 2019 р. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером телефону: +38098 040 49 32, Ольга Безушко.

Організаторами форуму є управління туризму та курортів Львівської ОДА, Славська селищна рада, ТзОВ «Карпати.Інфо», агенція розвитку курорту Славська, громадська рада з питань туризму при Львівській ОДА.

Новини