Новини

«Дударик» запрошує на мюзикл «Пригода Святого Миколая»

16 та 19 грудня хорова капела «Дударик» у супроводі рок-оркестру виступить із традиційним мюзиклом «Пригода Святого Миколая». Цьогоріч улюблене дійство, яке вже 5 років поспіль збирає повні зали маленьких глядачів, відбудеться у Львові востаннє, бо наступного року поїде по інших містах України.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Керівник хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал зазначив, що вже з першого концерту стало зрозуміло — мюзикл вдався.

«Реакція публіки, а особливо найменшої, була приголомшлива. Діти із повною віддачею вболівають за Миколая, беруть участь в сніжкових баталіях разом із артистами, батьки щасливі із непідробною радістю вслухаються у знайомі мелодії, і ще довго не покидають залу по закінченню вистав. За ці 5 років у Львові і області було зіграно більше 30 вистав із незмінним успіхом і аншлагами, тобто більше 15 тисяч глядачів змогли відвідати його», — наголосив Дмитро Кацал.

Також він розповів, що в мюзиклі задіяно близько 60−80 дітей капелян, це супер досвід і сценічна практика для новачків. Батьки допомагають, гримують, а в роботі спілкуються і здружуються.

Наступного року мюзикл повезуть Україною, натомість на львів’ян очікує прем’єра нового різдвяно-новорічного мюзиклу, що триватиме від свята Миколая до Йордану. В ньому глядач зустрінеться із улюбленими казковими героями, персонажами з мультиків і кіно, що спільно рятуватимуть «Різдвяне диво».

Музика до вистави створена на основі безсмертних хітів усіх часів таких, як James Brown «I Feel Good», AC/DC «Highway To Hell», Queen «We Are The Champions», Chuck Berry «Johney B. Good», The Beatles «Hey Jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You And I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton — «Tears In Heaven».

Новини