Новини

На Львівщині обговорять співпрацю задля розвитку Карпат

9-10 грудня у с.Плав`я Сколівського району, що на Львівщині, традиційно відбудеться День місцевого самоврядування. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Захід проходить за ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради, за участі представників міністерств, профільних комітетів Верховної Ради України, експертів, закордонних партнерів.

«Співпраця задля розвитку» – провідна тематика цьогорічного Дня місцевого самоврядування. У межах панельних дискусій ми торкнемося питань міжрегіональної співпраці, інструментів фінансування транскордонного співробітництва  і місцевого розвитку карпатських громад, безпеки громад, також презентуємо ініціативу щодо створення Малого Карпатського кола.

Окремо підведемо підсумки міжрегіональної співпраці від Донбасу до Карпат у рамках програми «Змінимо країну разом» участі керівників Львівської, Луганської, Донецької та Івано-Франківської областей.

День місцевого самоврядування – це, насамперед, обмін досвідом, обговорення та аналіз актуальних проблем та перспектив розвитку територіальних громад, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави», – зазначає голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Учасниками конференції “Співпраця задля розвитку” стануть керівництво Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, голови обласних рад та ОДА західних областей, Луганської та Донецької  ВЦДА, представники бізнесу, фондів і програм, закордонні партнери.

Слід додати, що в межах Дня місцевого самоврядування відбудеться підписання низки угод про співпрацю, оголошення конкурсу у рамках Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області, а також транскордонні навчання пожежно-рятувальних підрозділів у межах проєкту  “Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні” Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Новини