Новини

Сьогодні у Львові стартує JAZZ BEZ with Marek

З 6 до 15 грудня у Львові та ще 15 містах України та Польщі пройде XІХ Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики JAZZ BEZ — наймасштабніший за територією поширення джазовий фестиваль Європи.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«2019 року Jazz Bez переформатовується на фестиваль сучасної імпровізаційної музики. Про це мріяв засновник та продюсер фестивалю Маркіян Іващишин, який відійшов у вічність, залишивши нам чимало запитань та ідей про вплив якісної музики на зміни у суспільстві, про цінність наполегливого та жертовного служіння Місії Культури. Цього року Джаз Без вперше відбудеться без свого засновника. Але Маркіян встиг зробити основні напрацювання та підготувати лайн-ап. ХІХ-ий Джаз Без у всіх містах мережі фестивалю буде присвячений пам’яті Маркіяна Іващишина, для нас це Jazz Bez with Marek», — розповідають організатори.

Дев’ятнадцятий Jazz Bez об’єднає довкола джазу 15 міст України та Польщі. Вперше до мережі фестивалю долучаються українські міста: Чернігів (1 день), Хмельницький (1 день) та Бучач (1 день). А також, традиційно, зірки фестивалю подарують свою музику у таких містах: Київ (6 днів), Львів (3 дні), Тернопіль (3 дні), Луцьк (2 дні), Рівне (1 день), Маріуполь (2 дні), Дрогобич (1 день), Суми (1 день) та польські Перемишль (3 дні) та Вроцлав (2 дні).

Цього року на шанувальників джазу чекають: 11 днів джазу і понад 50 музикантів з Європи, Америки, Азії, Австралії та Африки.

Новини