Анонси подій

6-12 грудня. Фестиваль JAZZ BEZ with Marek у Львові

З 6 до 15 грудня у Львові та ще 15 містах України та Польщі пройде XІХ Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики JAZZ BEZ — наймасштабніший за територією поширення джазовий фестиваль Європи.

Дев’ятнадцятий Jazz Bez об’єднає довкола джазу 15 міст України та Польщі. Вперше до мережі фестивалю долучаються українські міста: Чернігів (1 день), Хмельницький (1 день) та Бучач (1 день). А також, традиційно, зірки фестивалю подарують свою музику у таких містах: Київ (6 днів), Львів (3 дні), Тернопіль (3 дні), Луцьк (2 дні), Рівне (1 день), Маріуполь (2 дні), Дрогобич (1 день), Суми (1 день) та польські Перемишль (3 дні) та Вроцлав (2 дні).

«2019 року Jazz Bez переформатовується на фестиваль сучасної імпровізаційної музики. Про це мріяв засновник та продюсер фестивалю Маркіян Іващишин, який відійшов у вічність, залишивши нам чимало запитань та ідей про вплив якісної музики на зміни у суспільстві, про цінність наполегливого та жертовного служіння Місії Культури. Цього року Джаз Без вперше відбудеться без свого засновника. Але Маркіян встиг зробити основні напрацювання та підготувати лайн-ап. ХІХ-ий Джаз Без у всіх містах мережі фестивалю буде присвячений пам’яті Маркіяна Іващишина, для нас це Jazz Bez with Marek», — розповідають організатори.

Програма фестивальних заходів у Львові

06.12., п’ятниця

Львівська національна філармонія

Yarosh Organ Trio feat. Katarzyna Mirowska (Польща) Greg Osby & Tal Cohen Duo (США/Австралія)

 07.12., субота

Львівська національна філармонія

Krzesimir Dȩbski & Karasiewicz Power Set (Польща) Klein (Люксембург)

08.12., неділя

Львівська національна філармонія

The Cuban Latin Jazz (Польща/Україна/Куба) Nova (Швейцарія) Hans Lüdemann Trio Ivoire (Німеччина/Кот-д’Івуар)

 13.12., п’ятниця

«Дзиґа»

Shockolad+PL (Україна/Польща) Центрифуга або Маркіянські Дзиґрашки (Україна/Польща)

Анонси подій