Новини

У Славському радилися як розвивати малий бізнес в Карпатах

Сьогодні, 11 грудня, у смт Славсько розпочав свою роботу туристичний бізнес-форум «Як розвиватись та заробляти малому бізнесу в Карпатах?».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Привітала учасників форуму начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

«Сьогодні недостатньо просто надати ліжкомісце. До сучасних потреб туристів входить забезпечення цілого комплексу послуг для перебування мандрівників і їх повернення знову. Комфорт має значення, тому важливо звернути увагу на професійність персоналу, знання потреб іноземного туриста і злагодженої роботи усіх гравців туристичного бізнесу для успішного розвитку туристичної індустрії Львівщини. Особливий акцент слід робити на автентичних та унікальних локальних особливостях регіону», – зазначила Наталя Табака.

Форум передбачає обговорення основних перспектив, можливостей та приваблюючих магнітів для розвитку малого бізнесу гірських територій, як налагодити успішну співпрацю з туристичними операторами, створити відповідну інфраструктуру та підготувати кваліфікований персонал для надання якісних послуг.

«Сьогодні, в період активного розвитку гірськолижного відпочинку, необхідно вдаватись до рішучих дій для кардинальних змін в Карпатському регіоні. Гірськолижний курорт, який невдовзі збудують у с. Рожанка, стане потужним магнітом для розвитку активного туризму на Львівщині у будь-який сезон року. І дозволить залучити нову генерацію туристів, – зазначив Голова Славської селищної ради Володимир Бега.

У межах форуму також порушать питання тенденцій та позитивних особливостей сучасного туризму в Україні, визначать проблеми та загрози розвитку.

По завершенні заходу пройде дві фокус-групи серед представників зелених садиб щодо обговорення можливостей отримання міні-грантів для власників туристичного бізнесу.

Учасниками форуму є представники малого бізнесу гірських територій, зелених садиб, готельних комплексів, туристичних операторів, органів місцевої влади, громадських організацій.

Партнерами заходу є пансіонат “Славський”, ТМ Ксенія, компанія «Грегорі Текстиль», піцерія «Esposito’s», готель-замок «Вежа Ведмежа».

Організаторами форуму є управління туризму та курортів Львівської ОДА, Славська селищна рада, ТзОВ «Карпати.Інфо», агенція розвитку курорту Славська, громадська рада з питань туризму при Львівській ОДА.

Новини