Новини

Міжнародний день гір відзначили на Львівщині

Активні мешканці Львівщини відзначили Міжнародний день гір. Заходи відбулись на гірськолижному комплексі «Буковиця».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Карпати – місце натхнення та місце відновлення. Нам пощастило із географічним розташуванням – всього за 2 години їзди від Львова можна дістатись до гір. На території Львівщини є 16 локацій для активного відпочинку в зимовий сезон із відповідною інфраструктурою для катання на лижах, сноубордах, сноутюбах. Сподіваємось зима потішить мешканців та гостей Львівщини снігом та зимовий сезон для гірськолижних комплексів області буде активним та багатим на гостей», – зазначила, привітавши гостей, начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

В межах програми заходу відбулось засідання організаційного комітету та підписання меморандуму щодо співпраці та проведення спортивних змагань з гірськолижного спорту «Міжнародний дитячий гірськолижний кубок «Karpatia OPEN» сезону 2019-2020 рр.

Це відкриті непрофесійні змагання дітей-спортсменів з гірськолижного спорту, метою яких є популяризація та розвиток гірськолижного спорту, підвищення рівня спортивної майстерності учасників змагань, популяризація здорового способу життя, залучення дітей і молоді до занять спортом та активного відпочинку.

Змагання відбуватимуться у три етапи на схилах гірськолижних комплексів: «Буковиця» (Україна), «Laworta SKI» (Республіка Польща) та «Kubínska hoľa» (Словацька Республіка).

Також відвідувачі, в межах святкувань Дня гір, активно та смачно провели час. Зокрема, мали змогу піднятись на гору на крісельному підйомнику, оглянути красу панорами та скуштувати страви від засновника клубу Chef’sUA, ініціатора кулінарних премій Chef’sUA AWARDS та HoReCa AWARDS Іоана Янчишина.

Зазначимо, що гірськолижний комплекс «Буковиця» – це сучасний гірськолижний комплекс, траси якого відповідають міжнародним стандартам та підходять як початківцям, так і досвідченим лижникам та сноубордистам. На трасах розміщено три витяги: Leithner-Poma – 800 м, Doppelmayr – 700 м, Tatrapoma – 300 м. Також це: сноутюбінг, прокат спорядження, послуги досвідчених інструкторів, сервісне обслуговування, зони фудкорту.

Новини