Новини

Голова Львівської облради зіграв роль святого Миколая для луганських дітей

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 19 грудня, привітав дітей із Луганщини, які цими днями разом із педагогами перебувають на Львівщині в рамках проєкту «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти», із Днем святого Миколая.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Спілкуючись з дітьми, очільник облради розповів про основну місію міжрегіонального проєкту. «Ми маємо відчувати себе громадянами єдиної країни, повинні бути разом і спілкуватися в одних середовищах. Тішить, що велика кількість дітей і вчителів на Львівщині вже не вперше. Схід і захід разом!», – сказав він.

У свою чергу діти висловлювали слова вдячності за гостинність і можливість познайомитись ближче з історико-культурною спадщиною нашого регіону, відвідати цікаві музеї та отримати незабутні враження від поїздки.

На завершення зустрічі Олександр Ганущин виконав роль святого Миколая і від імені Львівщини вручив нашим гостям солодкі подарунки.

Варто зауважити, що з 13 грудня на Львівщині перебуває делегація з 30 дітей та вчителів із Луганщини в рамках проєкту «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти». Проєкт реалізується за підтримки Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Єврорегіон «Карпати-Україна», Львівської обласної ради, департаменту освіти і науки ЛОДА, департаменту освіти і науки Луганської ОДА та Міністерства освіти і науки України.

Як відомо, проект «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти» реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програма підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України.

Новини