Чужі краї

Тільки для дорослих: музей секс-машин у Празі

Один з найоригінальніших музейних закладів столиці Чехії – Празький музей секс-машин працює з 2002 року. Цей заклад, відомий також Музей пороку або Музей еротики, і став першим в світі музеєм подібного профілю, хоча еротичні музеї по всьому світу існували і раніше. Після відкриття музей був підданий нищівній критиці міської влади Праги як непристойний, однак це тільки підвищило популярність експозиції серед туристів.

Музей виріс з приватної колекції італійця із Сан-Ремо Оріано Біццоччі, уродженця Сан-Ремо, чиє екзотичне захоплення з часом розрослося до великої експозиції. Зараз на площі 600 кв. м на трьох поверхах старовинного будинку в центрі Праги представлена колекція приблизно з 300 секс-пристроїв, іграшок, контрацептивів та інших предметів, так чи інакше належать до сфери плотських насолод.

В окремому залі представлені картинки, листівки і фотографії, є і предмети еротичного одягу: наприклад, розкішні корсети, деяким з яких більше двохсот років, а також панчохи, гольфи, підв’язки. Відвідувачам музею також доступні історичні відеоматеріали – у спеціальному кінозалі показують обрані епізоди з еротичних фільмів, починаючи з 1920-х років.

Вхід у музей дозволено лише особам, що досягнули 18-річного віку.

Чужі краї