Новини

«Дударик» зробить музичний подарунок до Дня матері

У День матері, 13 травня, хорова капела «Дударик» запрошує на новий проект – концерт «МАМІ».  У святковій програмі – композиції  І. Білозіра, В. Івасюка, О. Білаша, Пучіні, Росіні, Моцарта та ін. Найвидатніші українські і європейські музичні твори виконають солісти львівської, київської та європейської опер Соломія Приймак, Софія Соловій, Тетяна Вахновської, Назар Тацишин та Оксана Мухи. Музичне обрамлення – Симфонічний оркестр, Рок- група і капела «Дударик» , повідомляє прес-служба Львівської облради.

«Два кольори» чи «O sole mio»? «Черемшина» чи «Non, Rien de rien»? А знаєте що? Нехай цього разу усі найфантастичніші українські і світові твори зазвучать на цих концертах! Для Мами!», – розповідає автор аранжувань, директор хорової капели Дмитро Кацал.

Отож, 13 травня, у Львівській філармонії, о 16:00 і 18:30 год – мистецький подарунок для тих, кого любите! Приходьте з мамами!

Квитки онлайн: https://gastroli.ua/events/12083 і https://gastroli.ua/events/12063 або у касі філармонії за телефоном 235 89 46.

Новини