Новини

До Львова приїздить «Дон Жуан»

10 лютого о 19:00 в театрі імені Марії Заньковецької у Львові відбудеться одна з найбільш очікуваних прем’єр України – вистава «Дон Жуан».

На сцені для глядача цікаву історію зіграють досвідчені і харизматичні актори: Олексій Вертинський, Олександр Ярема, Михайло Кукуюк, Віталіна Біблів, Анна Кузіна, Катерина Рубашкіна, повідомляє Leopolis.news.

Режисером вистави є Максим Голенко.

Постановка про великого спокусника – це оригінальна інтерпретація класичного твору, яка відразу припала до смаку театралам. Приходьте 10 лютого в театр імені Марії Заньковецької, щоб на власні очі побачити гучне дійство, яке приємно здивує блискучою акторською роботою, оригінальним баченням драматургії, незвичайним сценічним рішенням.

Жіночий акторський склад – яскрава суміш красивих і талановитих дівчат, яких часто можна побачити в рейтингових телешоу і киносериалах, їх особи не сходять з обкладинок глянцю.

Неперевершена акторська майстерність, вершки сучасного театру, цікавий сюжет і незвичайна подача класичного матеріалу – приходьте, нудно точно не буде. Зробіть собі подарунок – проведіть незабутній вечір в театральному колі.

 

Новини