Новини

Львівська облрада шукає бажаючих змінювати країну

Незабаром буде дано старт конкурсам освітніх, культурних і медійних обмінів між закладами Львівської, Луганської, Івано-Франківської та Донецької областей в рамках Програми «Змінимо країну разом». Тому актуальним стає пошук партнерів для формування заявки на конкурс та реалізації поставлених цілей, в разі її перемоги.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради

Львівська обласна рада та Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» пропонують заповнити представникам Львівщини, зацікавленим у пошуку партнерів зі Сходу, онлайн-форму, на основі якої буде створено базу даних і розміщено на сайті Асоціації.

«Програма «Змінимо країну разом» як успішний приклад міжрегіональної співпраці в час війни покликана долати стереотипи і зміцнювати солідарність. Освітні, культурні та медійні обміни між Львівською та Луганською областями працюють у нас уже понад три роки. Цьогоріч до цієї ініціативи долучаються ще дві області – Донецька та Івано-Франківська», – наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Звертаємо увагу, що участь в конкурсах зможуть брати:

– в сфері культурних обмінів: музеї, театри, філармонії, концертні організації, мистецькі колективи, народні доми, заповідники, культурно-просвітницькі центри, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади та мистецькі студії, структурні підрозділи з питань культури райдержадміністрацій та міст обласного значення, а також громадські організації, що діють у галузі культури;

– в сфері медійних обмінів: засоби масової інформації, медіа-організації, органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади, недержавні організації, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа Львівської області;

– в сфері освітніх обмінів: заклади загальної середньої освіти, зокрема спортивного профілю, структурні підрозділи з питань освіти райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та міст обласного значення, а також громадські організації, що діють у галузі освіти.

Нагадаємо, що з 2018 року «Єврорегіон Карпати – Україна» реалізує програму «Змінимо країну разом», що передбачає проведення конкурсів міжрегіональних обмінів в освітній, культурній і медійній сфері між Львівщиною та Луганщиною.

Меморандум про співпрацю в рамках Програми «Змінимо країну разом» між Міністерством освіти і науки України, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією, Донецькою обласною державною адміністрацією, компанією ДТЕК – DTEK та Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» було підписано в рамках конференції «Співпраця задля розвитку», що відбувалася 9-10 грудня 2019 року в селі Плав’я.

Новини