Новини

У Дрогобичі створять нафтову туристичну карту

Нову туристичну карту, яка буде розповідати про “нафтові локації” міста, створять в Дрогобичі Львівської області. Як повідомив в коментарі Zruchno.Travel директор дрогобицького туристичного інформаційного центру Ігор Чава, незвичайний путівник планують презентувати вже в кінці березня.

Про це пише туристичний сайт Зручно тревел.

“Вам, напевно, відомо, що в XIX столітті промислова розробка нафтового родовища в місті Борислав (розташований в 13 кілометрах від Дрогобича, – ред.) давала близько 4% світового видобутку нафти. І це дуже позначилося на нашому регіоні, а зокрема, на нашому місті. У Бориславі вівся безпосередньо видобуток нафти, а Дрогобич був адміністративним і політичним центром. Багато будинків в місті з’явилися саме завдяки “чорному золоту”, – розповів Чава.

На “нафтову карту” Дрогобича буде нанесено близько 30-50 об’єктів, пов’язаних з цією стороною історії міста. Крім саме маршруту і позначених локацій, карта коротко розповість про кожний з об’єктів. Карта буде доступна на двох мовах – українською та польською, потім планується перевести її і на англійську мову. У майбутньому, якщо нафтовий туризм буде цікавим для гостей міста, ТІЦ планує і створення путівника з більш розширеною інформацією про об’єкти.

“Не можу поки розкрити всі карти – скажу тільки, що ця карта буде сильно відрізнятися від усіх туристичних карт, які ви бачили раніше. Нафтова карта, крім іншого, буде давати туристу знижку в одному з кращих ресторанів міста, який розташований на вулиці, що з’явилася завдяки нафтовим магнатам”, – анонсував директор ТІЦ.

Чава також зазначив, що в цьому році Дрогобич стане учасником конференції “Нафтова спадщина діяльності Ігнація Лукасевича”. Конференція стане частиною великого проекту, який реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна.

В рамках проекту заплановано створення мультимедійного путівника по місцях, пов’язаних з діяльністю Лукасевича (Україна і Польща), а також розробка нового туристичного маршруту.

Новини