Анонси подій

7-8 березня. Lviv Art and Wine festival

7 та 8 березня у креативному просторі Lem Station відбудеться фестиваль вина та мистецтва. 
“Жінки у мистецтві” – саме під таким гаслом пройде весняний Lviv art and wine festival.

Фестиваль відбудеться уже вдруге. Організатори мають на меті не лише створити зручну платформу для спілкування молодих митців та їх обміну досвідом, але й популяризувати
українське вино та сприяти розвитку цієї галузі в Україні.

Як і торік, мистецька програма фестивалю обіцяє бути насиченою. Експозицію фестивалю складуть роботи львівських митців: скульптури від Тараса Поповича, графіка Миколи Грицеляка, а також живопис Ярини Пазіної, Міри Бачкур, Лізи Жданової, Анни Кашкадамової, Христини Коляди, Анни Заруми,  тa Дем’яна Перетятко.

На відвідувачів чекатиме чимало цікавих лекцій, зокрема, про  жіночі образи у фотографії від львівської фотомисткині Марти Сирко.

На території фестивалю діятимуть iнтер’єрні та колажовані інсталяції,  аудіо-візуальні перформанси про жінок, а також креативні та яскраві фотозони.

Гастро-маркет збере під одним дахом понад 20 учасників, серед яких сімейні виноробні з усієї України, популярні винні бренди, досвідчені сомельє, крафтові сироварні, а також улюблені заклади вуличної їжі нашого міста.

Поруч із фуд-кортом протягом двох днів фестивалю працюватиме ярмарок подарунків, де усі охочі зможуть придбати стильні прикраси та аксесуари, оригінальні предмети декору, книги та інші товари.  Для затятих кіноманів працюватиме вечірній кінотеатр. Так, у дружній компанії за келихом улюбленого вина ви можете переглянути популярні кінострічки на мистецьку тематику. Музичною родзинкою вечора стануть атмосферні виступи музичних гуртів Dizex band, Resonance trio, Duo Dose, BandJamIn, The Hound Dogs.

Анонси подій