Новини

Яворівський НПП відзначив річницю створення

В еколого-просвітницькому центрі Яворівського національного парку відбулися урочисті збори працівників парку з нагоди відзначення 22-ї річниці з Дня створення НПП та Дня працівника природно-заповідної справи.

Директор департаменту екології Руслан Гречаник та його заступник Микола Маланич привітали всіх присутніх заходу зі святом, повідомляє прс-служба Львівської ОДА.

Під час відвідин Яворівського НПП директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник вручив грамоти та подяку департаменту за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю Андрушевському Миколі Івановичу і Антоненко Марії Зіновіївні, а також колективу Яворівського національного природного парку за збереження природних скарбів та історико-культурних пам’яток, здобутки у науковій та природоохоронній сферах, підвищення рівня екологічної свідомості мешканців області, створення умов для відпочинку в гармонії з природою, пошанівок традицій та відтворення народних промислів, на які так славиться Розточчя, поширення екологічних знань та створення позитивного іміджу Львівщини.

В межах візиту також оглянули будівництво еколого-просвітницького візит-центру, яке відбувається в рамках реалізації проєкту «Рове-Лове разом попри кордони» в рамках Програми ТСК Польща-Білорусь-Україна ЄІС 2014-2020. Проєкт фінансується Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 в межах Європейського інструменту сусідства.

Новини