Новини

На Львівщині розвивають агрокластер «Горбогори»

Сьогодні, 23 липня, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка відбулось засідання робочої групи з координації та реалізації проєкту “Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера “ГорбоГори””.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначив Юрій Бучко, два роки не було поступу для реалізації проєкту «Горбогори», за останні два місяці ЛОДА напрацювала конкретні рішення для будівництва трьох інфраструктурних об’єктів: туристичного кемпінгу “Агросадиба” у Раковці, туристично – інформаційного центру “Горбогори” у Липниках туристичного кемпінг Центру “Місто Майстрів” у с. Віняви  та завершення проєкту до кінця року.

“Цього місяця з державного бюджету на реалізацію проекту були спрямовані кошти в сумі 23 млн 497 тис грн. Незважаючи на дефіцит бюджету та пандемію Covid -19, видатки з обласного бюджету на співфінансування проекту не зменшені та скеровані у сумі – 1 млн 560 тис грн. Ці кошти дали можливість розпочати усі підготовчі роботи та не втрачати час на реалізацію проекту”, – зазначив Юрій Бучко.

За його словами, станом на сьогодні розроблено дорожню карту  по будівництві цих об’єктів, проводять роботи з виготовлення землевпорядної документації та ПКД.

Якщо тендери по об’єктах, будуть оголошені вчасно, будівництво цих трьох об’єктів розпочнуть у вересні і здадуть в експлуатацію до кінця листопада.

“Наша мета – здати ці об’єкти під ключ, щоб члени кооперативу могли успішно працювати, розвивати малий та середній бізнес, залучати туристичні потоки. Ми зі свого боку робимо все можливе для реалізації проєкту, натомість хочемо почути від представників кооперативу їхню стратегію розвитку з конкретними цілями, планами, зокрема щодо реалізації продукції, виплати заробітної плати та бюджетної частини проекту. Сподіваюсь на розуміння керівництва кооперативу та конструктивну співпрацю, адже працюємо спільно для розвитку агротуристичного кластеру. Це питання триматиму під особистим контролем”, – наголосив заступник голови.

Нагадаємо, агротуристичний кластер «ГорбоГори» створений в 2017 році з ініціативи місцевих фермерів, в тому числі учасників АТО, органів місцевої і обласної влади, наукових і навчальних установ на території 3 сільських рад Пустомитівського району (зараз, після виборів, Семенівської сільської ради та Солонківської ОТГ).

Новини