Новини

Львівська опера відкриє сезон гала-концертом

Після місяців очікувань та тиші, у залі Львівської національної опери знову зазвучить музика й голоси солістів театру.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

«Гала-концерт до відкриття 121-го театрального сезону стане ексклюзивним дійством у камерній, навіть інтимній атмосфері. Для артистів театру та всього 100 слухачів цей вечір стане сплеском тих почуттів, які ми прагнули знову відчувати, довгі місяці поспіль не маючи можливості творити й сприймати живі емоції спілкування з мистецтвом» – зазначає  генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун

Солісти Львівської національної опери, і серед них – абсолютно нові обличчя та голоси нашої сцени, виконають для вас найкраще – оперні арії і дуети епох від Бароко до Романтизму.

Ексклюзивно для Гала-концертів до відкриття 121-го сезону в оформленні сцени будуть використані декорації до вистав створені художником Євгеном Лисиком, що працював у Львівській опері в 1960-1990 рр. Його сценографічна спадщина віднесена до Золотого фонду театру.

У програмі – арії та дуети з опер Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Дж. Россіні, Дж. Верді, К. Сен-Санса, Дж. Пуччіні та ін.

Солісти: Олеся Бубела (сопрано), Аліна Діденко (сопрано), Любов Качала (сопрано), Дар’я Литовченко (сопрано), Анна Носова (сопрано), Людмила Осташ (сопрано), Людмила Савчук (сопрано), Тетяна Вахновська (мецо-сопрано), Василь Садовський (тенор), Роман Трохимук (тенор), Петро Радейко (баритон), Орест Сидір (баритон), Роман Страхов (баритон), Юрій Шевчук (баритон), Володимир Дутчак (бас), Юрій Трицецький (бас).

Адміністрація театру просить дотримуватися правил відвідування та протиепідемічних заходів, з якими можна ознайомитися на сайті Львівської національної опери у розділі «Візит до театру».

Новини